Etkinlik ve Fuar Takvimi

Kategori: Fuar&Etkinlik | 0

Fuar takviminde, Türkiye’deki fuarların hangi şehirde, ne zaman ve hangi sektöre hitaben gerçekleştiğini bulabilirsiniz. Başlangıç bitiş tarihi, fuar adresi, harita, ulaşım bilgileri en ince detayına kadar özenle hazırlanmıştır. Fuar takvimi düzenli olarak güncellenir, Türkiye’de önem derecesi yüksek yüzden fazla fuara ait özel sayfaları daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Türkiye genelindeki tüm fuar merkezlerinde , farklı tarihlerde ve farklı şehirlerde gerçekleşen en önemli fuarlar burada. Takvimi kullanarak hangi fuarın hangi şehirde olduğunu bulabilirsiniz.

Fuarlar, küçük ve orta büyüklükteki işletmeler “KOBİ” için vazgeçilemeyecek ticari organizasyonların başında gelir. Kobi’lerin, doğru müşterileri doğru yerde ve doğru zamanda bulmalarını, yeni teknolojileri ve rakiplerini takip edebilmelerini kolaylaştırır. İyi organize edilmiş bir fuarda, doğru müşterileri bulma şansı her zaman için yüksektir. Pazar payını yükseltmek ve birebir müşteri iletişimi sağlayabilmek, şirketin ekonomik ve sosyal sürdürülebilirliğine ciddi katkı sağlar.

2015 Yılı Güncel Fuar Takibi

Şub
27
Cum
2015
İstanbul Kitap Yayıncılık Fuarı İstanbul Fuar Merkezi
Şub 27 saat 10:00 - Mar 8 saat 20:00

İstanbul’da düzenlenen iki büyük kitap fuarından biri de yılın ilk döneminde gerçekleşmektedir. Bu fuarda yine tüm büyük yayımcılar ve İstanbul’un çeşitli sahaflarına ulaşmak mümkün.

2015 yılıyla ikinci defa gerçekleşen kitap fuarının teması “Çanakkale Zaferinin 100. yılı” olarak belirlenmiş.

Mar
4
Çar
2015
ITB Berlin Turizm Fuarı Berlin Expocenter
Mar 4 saat 10:00 - Mar 8 saat 18:00

Öne çıkan hizmet alanları; hem dinlenme hem de eğlenceye yönelik turlar, otel teklifleri, macera ve keşfetmeye yönelik turlar, bisiklet turları, eğitim ve sağlık.

Mar
5
Per
2015
Mersin Tarım Fuarı Yenişehir Fuar Merkezi
Mar 5 saat 10:00 - Mar 8 saat 18:00

Agrodays Mersin 2015 tarım, tarım makineleri, gübre tohum ve seracılık fuarı.

Milas Tarım Hayvancılık Fuarı Milas Tariş Fuar Alanı
Mar 5 saat 10:00 - Mar 8 saat 17:00

Tarım ve hayvancılık fuarı 2015 yılında Milas, Muğla’da bulunan Tariş tesislerinde gerçekleşmektedir.

Fuar konusu; tarım teknolojileri, tarımsal mekanizasyon, hayvancılık teknolojileri, hayvan sağlığı, yem, tohum, fidancılık, sulama, gıda ve gıda endüstrisi, paketleme sistemleri.

Mar
10
Sal
2015
Mosshoes Ayakkabı Çanta Aksesuar Fuarı Metro Myakinino
Mar 10 saat 10:00 - Mar 13 saat 18:00

Mosshoes Moskova ayakkabı fuarı 2015; Rusya’da her yıl 4 defa gerçekleşen tüm tüketicilere yönelik ayakkabı ve çanta fuarıdır. Global katılımcı sayısı dikkate alındığında uluslar arası rakipleri takip etmek için değerlendirilebilir.

Mar
11
Çar
2015
Denizli Tarım Fuarı EGS Kongre Merkezi
Mar 11 saat 10:00 - Mar 15 saat 18:00

Denizli tarım fuarı 2015 seracılık, taraktör, tarımsal mekanizasyon, tarım teknolojileri ve hayvancılıkla ilgili olarak düzenlenmektedir. Özellikle Ege Bölgesinde tarım ve hayvancılık sektörüne ilgi nedeniyle fuara katılım ve ziyaretler her yıl artmaktadır. Bu yıl 300’den fazla katılımcı firma ve 10 binin üzerinde yerel ziyaretçinin fuarda yer alması beklenmekte.

Aegeanagri fuarı, Ege’de düzenlenen önemli tarım fuarlarından biridir.

Premiere Vision İstanbul İstanbul Fuar Merkezi
Mar 11 saat 10:00 - Mar 13 saat 18:00

Premier vision serisi dünya kentleriyle birlikte İstanbul’da gerçekleşiyor. Tekstil sektörünün sezon trendleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen firma temsilcileri ve tasarımcılar için önemli bir fuardır.

Başlıca konular ve ürünler: Dokuma, örme ve denimden oluşan kumaş çeşitleri. Askı, bilgisayar etiketleme sistemleri, fermuar, düğme, çıtçıt, transfer baskı, vatka, tela, dar dokuma üzerine aksesuar seçenekleri.

Mar
12
Per
2015
İstanbul Mücevher Fuarı İstanbul Fuar Merkezi
Mar 12 saat 10:00 - Mar 15 saat 19:00

İstanbul jewelry show 2015, İstanbul mücevher, değerli taş ve saat endüstrisi fuarı. Jewelry Show Istanbul (IJS)
Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler ve Avrupa’nın doğusu’ndaki alıcılar, 2015’in uluslararası özel günlerinden önce (dini günler, noel, yılbaşı, sevgililer günü) İstanbul’da mücevher fuarında bulunacak.
Sergilenecek ürün ve hizmetler; her türlü değerli ve yarı değerli metalden üretilen takılar, değerli yarı değerli sentetik taşlar, inciler, saatler, hediyelik eşyalar, ilgili makine, ekipman, dekorasyon, yazılım, aksesuar.

Mar
14
Cts
2015
Bursa Kitap Fuarı Bursa Fuar Merkezi
Mar 14 saat 10:00 - Mar 22 saat 17:00

Bursa kitap fuarı 2015, 9 gün süreyle hizmet verecek. Orta öğrenim ve lise öğrencilerine alternatif eğitim kaynakları sunan fuar, üniversitelilerin ve akademisyenlerin araştırma projelerine, mesleki eğitimlerine yönelik indirimli yerli ve yabancı yayınlara ulaşabilmelerine de imkan sağlayacak. Bursa’nın sanayi, eğitim, turizm ve ticaret alanında Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olması Bursa kitap fuarını da ön plana çıkarmaktadır. İmza günleri ve çeşitli etkinlikler fuar süresince takip edilebilir. Bursa kitap fuarıyla birlikte eğitim fuarı da aynı alanda yapılıyor.

İstanbul ve Adana’dan sonra Türkiye’de düzenlenen en büyük kitap fuarlarından olan Bursa kitap fuarı her yaştan okuyucu ve araştırmacıya hitap edecek.

Mar
17
Sal
2015
Bursa Eğitim Fuarı Bursa Fuar Merkezi
Mar 17 saat 10:00 - Mar 22 saat 18:00

2015’de yurtiçi ve yurtdışı eğitim kurumları ve Türkiye temsilciliklerinin katılımcı olacağı fuarda eğitim, eğitim araç ve gereçleri dışında yurtdışı lisans, yüksek lisans, doktora, mesleki sertifika, yaz okulu ve yabancı dil eğitimleri seçenekleri sunulacak. Özel okul ve özel üniversitelerin de tanıtımlarının olacağı fuar 2014 Bursa kitap fuarı ile aynı anda gerçekleşecek.

Uyarı: Fuar organizatörleri tarafından tarih değişikleri yapılabilir ya da iptal edilen fuarlar olabilir. Fuar takvimi mümkün olduğunca günceldir. Ayrıca katıldığınız fuarlarla ilgili gelişmeleri ya da önerilerinizi bu ve benzer sayfalarda diğer okuyucularla paylaşabilir, ürün ve hizmetlerinizden bahsedebilirsiniz.

Yorum yazabilirsin, üyelik gerekmez