Antalya Gıda F&B Fuarı

| 0
Tarih:
24 Şubat 2016 saat 10:00 - 27 Şubat 2016 saat 18:00
Adres:
Antalya Expo Center
Pınarlı Belediyesi
07100 Aksu/Antalya
Türkiye
İletişim:
Güncelleme bekleniyor
Şehir:
Antalya Gıda F&B Fuarı
0 inceleme, 0.00 ortalama (0% ilgi)

Yiyecek içecek ürünleri ambalaj ve ekipman fuarı. 2016 Bevex içecek fuarı ile gıda fuarı, Türkiye’nin en önemli turizm merkezi olan Antalya’da turizm sezonundan önce birçok otel ve turizm işletmesinin yoğun olarak alım yapmaya geleceği önemli bir ticaret “HORECA” fuarıdır.

Web Tasarımı KOBİLER için iletişim demek!

İnceleyin

Web Siteniz mutlaka vardır ama işe yarıyor mu? E-ticaret, perakende, pazarlama, müşteri ilişkileri, sosyal medya, sipariş yönetimi, mobil, blog...

Başlıca ürünler; et, süt, pastacılık ve su ürünleri, dondurulmuş gıda, yağlar, doğal ürünler, kuruyemiş, baharatlar, gıda ambalaj ekipmanlar, alkollü ve alkolsüz içecekler, çay, kahve, enerji içecekleri, konsantre içecekler, içecek ambalajları, kokteyl sosları, sektör dergileri, şarap firmaları, çeşitli satış ve mümessillik firmalarının katılımı olacak.

Fuar takvimi düzenli olarak güncellenmektedir ancak organizatörler piyasa durumuna göre nadir de olsa iptaller veya tarih değişiklikleri yapabilmekte. Olası değişiklikleri takip etmek için fuar ziyaretinizden önce tekrar kontrol etmenizi önemle tavsiye ederiz. Fuar merkezi haritada tam olarak işaretlenmiştir. Detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Yorum yazabilirsin, üyelik gerekmez