AYSAF Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı

| 0
Tarih:
6 Mayıs 2015 saat 10:00 - 9 Mayıs 2015 saat 18:00
Adres:
İstanbul Fuar Merkezi
Bakırköy
34110 Bakırköy/İstanbul
Türkiye
İletişim:
Güncelleme bekleniyor
Sektör:
Şehir:
AYSAF Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı
0 inceleme, 0.00 ortalama (0% ilgi)

İstanbul uluslararası ayakkabı yan sanayi fuarı AYSAF 2015; yan sanayi firmalarını, ulusal ve küresel ölçekte faaliyet gösteren kuruluşların satın alma ekipleriyle buluşturan önemli bir fuardır. AYSAF katılımcıları, fuarda yeni sezon ürünlerini iç ve dış pazarlara tanıtma imkanı bulabilecekler.
Avrupa’nın 2. büyük ayakkabı fuarı olma özelliği taşıyan AYSAF’a, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Rusya’dan ciddi alıcılar gelmektedir.

Web Tasarımı KOBİLER için iletişim demek!

İnceleyin

Web Siteniz mutlaka vardır ama işe yarıyor mu? E-ticaret, perakende, pazarlama, müşteri ilişkileri, sosyal medya, sipariş yönetimi, mobil, blog...

Başlıca ürünler; ayakkabı yan sanayi ürünleri, aksesuarlar, deri, suni deri, taban, tekstil kimyasalları, ayakkabı üretim makineleri, tasarım.

Fuar takvimi düzenli olarak güncellenmektedir ancak organizatörler piyasa durumuna göre nadir de olsa iptaller veya tarih değişiklikleri yapabilmekte. Olası değişiklikleri takip etmek için fuar ziyaretinizden önce tekrar kontrol etmenizi önemle tavsiye ederiz. Fuar merkezi haritada tam olarak işaretlenmiştir. Detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Yorum yazabilirsin, üyelik gerekmez