Motosiklet Fuarı

| 0
Tarih:
25 Şubat 2016 saat 10:00 - 28 Şubat 2016 saat 18:00
Adres:
İstanbul Fuar Merkezi
DTM-İstanbul Fuar Merkezi
34149 Bakırköy/Istanbul
Türkiye
İletişim:
Güncelleme bekleniyor
Şehir:
Motosiklet Fuarı
0 inceleme, 0.00 ortalama (0% ilgi)

Eurasia Motobike 2016; İstanbul motosiklet fuarı 100’ün üzerinde yeni model ile motosiklet ve heyecan tutkunlarına sezon öncesi fırsatlar sunacak. Super sport, enduro, motocross, scooter, street ve touring modellerinin dışında kask, eldiven, yedek parça ve sürüş konforu sağlayan yepyeni teknolojiler ile aksesuarlar motosiklet sürücüleri ve tutkunları için sergilenecek. Ayrıca Eurasia motosiklet fuarı, motosiklet sürüş eğitimi ya da sportif amaçlı sezon etkinlikleri hakkında bilgi almak isteyenler için de takip edilmesi ve ziyaret edilmesi gereken önemli bir fuardır. Bisiklet kullanıcıları da yeni marka, model ve aksesuarları bu fuarda bulabilecekler.

Web Tasarımı KOBİLER için iletişim demek!

İnceleyin

Web Siteniz mutlaka vardır ama işe yarıyor mu? E-ticaret, perakende, pazarlama, müşteri ilişkileri, sosyal medya, sipariş yönetimi, mobil, blog...

Fuar süresince çeşitli şehirlerden gelen motosiklet tutkunları, dernekler ve motosiklet grupları ile tanışabilirsiniz. Gezi programları, yıl boyunca düzenlenen etkinlikleri takip edebilir, internet forum yöneticileri ve çeşitli internet sitelerinin temsilcileri ile görüşebilir, bilgi alabilirsiniz.

Alternatif olarak motosiklet meraklıları için İzmir enternasyonal fuarında da motosiklet ve bisiklet bölümü bulunmaktadır.

Tüm motosiklet, bisiklet severlere iyi ziyaretler.

2014 motosiklet fuarına giriş ücreti 10 TL olarak belirlenmişti. Bu ücret her giriş için geçerlidir. Eğer farklı günlerde de fuarı ziyaret etmek isterseniz ücreti tekrar ödemek gerekiyor!

2015 motosiklet fuarına giriş ücreti hafta içi 15 TL hafta sonu 25 TL olarak belirlenmiş.

Önemli not: Lütfen tüm sürüş kurallarına uymaya gayret gösteriniz. Türkiye’de her ne kadar motosiklet sürücülerine gerekli saygı gösterilmese de bunu bahane ederek yola çıkmamalı ve gerekli tüm önlemler kişisel olarak en ince detayına kadar sürücüler tarafından alınmalıdır.

2014 motosiklet fuarından görüntüler

Fuar takvimi düzenli olarak güncellenmektedir ancak organizatörler piyasa durumuna göre nadir de olsa iptaller veya tarih değişiklikleri yapabilmekte. Olası değişiklikleri takip etmek için fuar ziyaretinizden önce tekrar kontrol etmenizi önemle tavsiye ederiz. Fuar merkezi haritada tam olarak işaretlenmiştir. Detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Yorum yazabilirsin, üyelik gerekmez